Blog

Mama i Tata na randce

Słyszeliście już o 5 językach miłości wg G. Champmana? Już 7 grudnia możecie przyjść na randkę, podczas której dowiecie się jakimi językami mówicie. Będziecie mieli czas, żeby porozmawiać, zastanowić się, może odkryć coś nowego… 7 grudnia 18 – 20 dolny kościół Zapewniamy opiekę do dzieci. Ilość miejsc ograniczona

Wypad z Tatą

Już 7 grudnia zapraszamy tatusiów z dziećmi na wypad do Muzeum Polskiej Techniki Wojskowej. To okazja do bycia razem i świętowania o jeden dzień dłużej Mikołajek – przewidujemy mały poczęstunek. 7 grudnia 11-13. Zapisy pod numerem 513 172 266

Dzień skupienia dla Mam

Mamo, jak często robisz coś dla siebie? A jak często dbasz o swoją duchowość? Nadarza się okazja, żeby zatroszczyć się o siebie od strony duchowej. Już 30 listopada zapraszamy na Dzień skupienia dla mam. Szczegóły na plakacie. Jako,  że zostało jeszcze kilka miejsc, można się dopisywać 27.

Bal Chrystusa Króla

Dawno nie było okazji do wspólnej zabawy. Na szczęście nadarza się ona już za dwa tygodnie! Zapraszamy całe rodziny na Bal Chrystusa Króla. Niedziela 24 listopada po mszy dla dzieci, czyli 12:20 – 15:00 Pamiętajcie przynieść coś na wspólny stół i wystroić się pięknie.

Dobrze, że jesteś. Bliskie spotkanie matki i córki.

Przedstawiamy propozycję dla mam i córek. Zapraszamy kobiety od 11 roku życia. Kilka godzin specjalnie dla Waszej relacji… 26 października 13:00 – 19:00 Będziecie miały okazję spotkać się bez pośpiechu; w szukaniu zrozumienia, bliskości i wolności.

Popołudniowa Grupa Zabawowa

Popołudniowa Grupa Zabawowa rusza już w połowie października. To czas dla rodziny, czas na bycie razem, a także na nawiązanie znajomości z innymi rodzinami. ŚRODY od 16 października godz. 16:30 (10 spotkań) Zapraszamy do zapisów.

Słuchać sercem

Zapraszamy na autorski kurs komunikacji opartej na empatii prowadzony przez Ewę Stradomską, trenera komunikacji empatycznej i mediatora. To będzie podróż do wlaswłas serca, aby zrozumieć siebie, najbliższych i innych ludzi wokół. 8 wtorków od 8 października w godzinach 10:00 – 12:00 Koszt całego kursu 350 zl. Informacje i zapisy: 513 172 266

Wieczór z tatą

We wtorek 24 września zapraszamy tatusiów z pociechami w wieku od 5 do 12 lat na wieczorne spotkanie, podczas którego stworzycie cuda z modeliny i plasteliny. Start o 18.

Warsztaty: Dieta wspierająca płodność.

Nowa pozycja w naszej ofercie, to warsztaty z dietetykiem dla par planujących powiększenie rodziny. Wspólnie z Poradnia Moc Odżywiania – Monika Bocian – Sztyber zapraszamy na warsztat „Dieta wspierająca płodność”. 26 października godz 10:00 – 12:30 80 zł / osoba 120 zł/ para Zgłoszenia przyjmujemy do 12 października. Połowa ceny płatna najpóźniej tydzień przed warsztatami.

RODZICIELSTWO W PIGUŁCE – spotkanie na temat złości

Już w piątek 20 września zapraszamy na bezpłatny warsztat na temat złości „Złość urodzie szkodzi”. Poprowadzi go trenerka komunikacji empatycznej i mediatorka Ewa Stradomska. Podczas spotkania będziecie mieli okazję przyjrzeć się temu, jak wyrażać złość w konstruktywny sposób, który nie rani innych. Obowiązują zapisy! tel: 513-172-266