Jesteśmy po to by pomóc Tobie jako:
kobiecie
mężczyźnie
matce
ojcu
osobie samotnej
w pełnym i radosnym byciu sobą i Człowiekiem realizującym i rozwijającym swój potencjał.

 

Kogo możesz spotkać w VOCATI?

Barbara Kołtyś - psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi konsultacje psychologiczne a także terapię indywidualną i małżeńską.

Ma doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Prowadzi także szkolenia i warsztaty dla rodziców i nauczycieli.

Współautorka poradnika dla dzieci i rodziców "Szkolne wyzwania". Prywatnie żona i mama trojki dzieci. Lubi przyrodę i dobrą lekturę.

 

Agnieszka Waś - pedagog rodziny, członek Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

W parafialnej poradni rodzinnej prowadzi zajęcia z narzeczonymi. Współprowadzi zajęcia dla rodziców i dzieci "Poznajmy świat" a także warsztaty dla kobiet.

 

Urszula Sobiech - żona i mama dwóch synów. Organizatorka konferencji dla kobiet, współprowadząca zajęcia dla dzieci "Poznajmy świat"

a także warsztaty dla rodziców i kobiet. Twórczyni szkoły dla przyszłych rodziców Tulilajka, Doradca Noszenia ClauWi.  

 

Angelika Talarek - pedagog i logopeda z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w szkołach, przedszkolach i organizacjach pozarządowych.

Prowadzi kursy i szkolenia dla rodziców, dzieci i młodzieży a także nauczycieli. Prywatnie żona i matka czwórki dzieci.

 

Maria Gajewska - pedagog specjalny. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z różnych środowisk, z rodzinami a także osobami niepełnosprawnymi.

Prowadzi zajęcia "Plastyka dla malucha" a także sekcję teatralną dla seniorów. Interesuje się muzyką, teatrem, pracą z ciałem i różnymi formami ekspresji myśli i emocji.

Prywatnie mama Filipa i Tytusa.

 

Paweł Sobiech - ukończył psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Studium Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień,

Kurs Pomocy Socjoterapeutycznej, Podyplomowe Studia „Szkolne Wychowanie Fizyczne” na AWF w Warszawie, Kurs Akademii Familijnej oraz liczne 

szkolenia związane ze wspieraniem rodziców i nauczycieli w procesie wychowawczym. Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych i komunikacji.

wykłady dla rodziców, spotkania dla ojców z dziećmi. Organizuje wyprawy ojców i synów, pracuje nad programem formacji chłopców.