O nas

Jesteśmy po to by pomóc Tobie jako:
kobiecie
mężczyźnie
matce
ojcu
osobie samotnej
w pełnym i radosnym byciu sobą i Człowiekiem realizującym i rozwijającym swój potencjał.

Kogo możesz spotkać w VOCATI?

 

Agnieszka Waś – pedagog rodziny, nauczyciel przedmiotu Wychowanie do życia w rodzinie. Prowadzi warsztaty w ramach projektu Mama córce, kobieta kobietce. Uczy metody angielskiej (jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego planowania Rodziny). Ukończyła studia podyplomowe na SWPS na kierunku „Seksuologia praktyczna”.

 
W parafialnej poradni rodzinnej prowadzi zajęcia z narzeczonymi. W Fundacji Vocati zajmuje się propagowaniem wiedzy dotyczącej seksualności, zwłaszcza wychowania seksualnego w rodzinie.  
 
Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

Entuzjastka szacunku do ciała, które jest mieszkaniem duszy.

 

Aneta Ryfczyńska – Autorka książek dla dzieci i dorosłych Przyjaciele żyrafy oraz Lulu, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Trenerka i mediatorka z wyboru, artystka z wykształcenia. W Vocati prowadzi zajęcia komunikacji empatycznej dla najmłodszych, oraz warsztaty dla nastolatek, pomagające w wyrażaniu siebie i komunikowaniu się z otoczeniem.

Miłośniczka aromaterapii i naturalnych metod dbania o zdrowie. W wolnych chwilach uprawia crossfit oraz górskie zjazdy rowerowe. Prywatnie mama Uli. Więcej o Anecie na stronie: www.anetaryfczynska.pl

Urszula Sobiech – Organizatorka konferencji dla kobiet, prowadząca Klub Mam, warsztaty dla mam, współprowadząca zajęcia dla dzieci „Poznajmy świat”, a także warsztatów dla rodziców i kobiet. Twórczyni szkoły dla przyszłych rodziców Tulilajka, Doradca Noszenia ClauWi.

Żona i mama trzech synów.

 

Angelika Talarek – pedagog i logopeda z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w szkołach, przedszkolach i organizacjach pozarządowych.

Prowadzi kursy i szkolenia dla rodziców, dzieci i młodzieży a także nauczycieli. Prywatnie żona i matka czwórki dzieci.

 

Justyna Filar – Neurologopeda. W Vocati prowadzi indywidualną terapię neurologopedyczną.

Jako logopeda pracuję od szesnastu lat. Doświadczenie zdobywałam w warszawskich przedszkolach, szkołach, poradniach i fundacjach.

Holistyczne patrzenie na człowieka pozwala mi na uwzględnianie wielu czynników warunkujących rozwój dziecka, przebieg terapii oraz jej efekt.  

Podstawą mojej pracy jest budowanie relacji, rozpoznawanie zainteresowań podopiecznego oraz indywidualne planowanie kroków terapeutycznych. Zabawa to jedna z podstawowych strategii docierania do obranego celu.

Szczególnym zainteresowaniem darzę wspieranie rozwoju mowy dzieci z wyzwaniami rozwojowymi (spektrum autyzmu) oraz terapię miofunkcjonalną.

Maria Gajewska – Ukończyła pedagogikę opiekuńczo – wychowawczą na UW, oraz pedagogikę specjalną na APS. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z różnych środowisk, z rodzinami a także osobami niepełnosprawnymi.

W Vocati prowadzi zajęcia dla maluchów a także warsztaty dla rodziców, mam, kobiet. Interesuje się muzyką, teatrem, pracą z ciałem i różnymi formami ekspresji myśli i emocji. Prywatnie żona i mama.

Paweł Sobiech – Ukończył psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Studium Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień, Kurs Pomocy Socjoterapeutycznej, Podyplomowe Studia „Szkolne Wychowanie Fizyczne” na AWF w Warszawie, Kurs Akademii Familijnej oraz liczne szkolenia związane ze wspieraniem rodziców i nauczycieli w procesie wychowawczym.

W Vocati prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych i komunikacji, wykłady dla rodziców, spotkania dla ojców z dziećmi. Organizuje wyprawy ojców i synów, pracuje nad programem formacji chłopców.

 

Ewa Stradomska – mediator, trener komunikacji empatycznej. Ukończyła studia podyplomowe w Collegium Civitas na kierunku „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga”, praktyk IFS (System Wewnętrznej Rodziny).

Prowadzi kursy dla dorosłych i młodzieży, dotyczące komunikacji empatycznej. Tworzy bloga „Słuchać Sercem – Ewa Stradomska”.

W poradni wsparcia i rozwoju fundacji Vocati oferuje wsparcie w sytuacjach konfliktowych, przygotowanie do trudnych rozmów (coaching konfliktu), sesje empatyczne. Prywatnie żona, mama czterech córek.

 

Izabela Kubalska – Pedagog korekcyjny i wczesnoszkolny z doświadczeniem 12 lat pracy w przedszkolu. Certyfikowany Edukator Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców i Wczesnego  Dzieciństwa dla Nauczycieli. W swojej pracy wykorzystuje także idee: Self-Reg, Focusingu, NVC oraz IFS.

Prowadzi warsztaty, grupy wsparcia, kursy i konsultacje dla rodziców i nauczycieli.

Prywatnie żona i mama dwóch synów – 11 i 9 latka.

W sieci – Izabela Kubalska – Pozytywnie Zakręcona.

 

Anna Trembaczowska – Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka czteroletnich studiów podyplomowych w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Warszawie, akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyła szkolenie Psychoterapia i Poradnictwo oraz Szkolenie w diagnozie klinicznej w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie. Pracowała w warsztatach terapii zajęciowej, ośrodku wsparcia, fundacjach, stowarzyszeniach jako psychoterapeuta.

Paweł Baka – absolwent psychologii i familiologii na UKSW w Warszawie, certyfikowany trener grupowy oraz psychoterapeuta w trakcie szkolenia Core training z Intensywnej Krótkoterminowej
Terapii Dynamicznej (ISTDP Intensive Short-Term Dynamic Psychoterapy), certyfikowany przez
IEDTA.