O nas

Jesteśmy po to by pomóc Tobie jako:
kobiecie
mężczyźnie
matce
ojcu
osobie samotnej
w pełnym i radosnym byciu sobą i Człowiekiem realizującym i rozwijającym swój potencjał.

Kogo możesz spotkać w VOCATI?

Barbara Kołtyś – psycholog, psychoterapeuta. Prowadzi konsultacje psychologiczne a także terapię indywidualną i małżeńską.

Ma doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Prowadzi także szkolenia i warsztaty dla rodziców i nauczycieli.

Współautorka poradnika dla dzieci i rodziców „Szkolne wyzwania”. Prywatnie żona i mama czwórki dzieci. Lubi przyrodę i dobrą lekturę.

Agnieszka Waś – pedagog rodziny, członek Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Naturalnego Planowania Rodziny. Prywatnie żona i mama trójki dzieci.

W parafialnej poradni rodzinnej prowadzi zajęcia z narzeczonymi. Współprowadzi zajęcia dla rodziców i dzieci „Poznajmy świat” a także warsztaty dla kobiet.

Urszula Sobiech – żona i mama trzech synów. Organizatorka konferencji dla kobiet, prowadząca Klub Mam, współprowadząca zajęcia dla dzieci „Poznajmy świat” a także warsztatów dla rodziców i kobiet. Twórczyni szkoły dla przyszłych rodziców Tulilajka, Doradca Noszenia ClauWi.

Angelika Talarek – pedagog i logopeda z kilkunastoletnim doświadczeniem pracy w szkołach, przedszkolach i organizacjach pozarządowych.

Prowadzi kursy i szkolenia dla rodziców, dzieci i młodzieży a także nauczycieli. Prywatnie żona i matka czwórki dzieci.

Maria Gajewska – pedagog specjalny. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi z różnych środowisk, z rodzinami a także osobami niepełnosprawnymi.

Prowadzi zajęcia dla maluchów a także warsztaty dla rodziców, mam, kobiet. Interesuje się muzyką, teatrem, pracą z ciałem i różnymi formami ekspresji myśli i emocji. Prywatnie żona i mama Filipa, Tytusa i Antoniego.

Paweł Sobiech – ukończył psychologię na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Studium Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień,

Kurs Pomocy Socjoterapeutycznej, Podyplomowe Studia „Szkolne Wychowanie Fizyczne” na AWF w Warszawie, Kurs Akademii Familijnej oraz liczne

szkolenia związane ze wspieraniem rodziców i nauczycieli w procesie wychowawczym. Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych i komunikacji.

wykłady dla rodziców, spotkania dla ojców z dziećmi. Organizuje wyprawy ojców i synów, pracuje nad programem formacji chłopców.

Ewa Stradomska – mediator, trener komunikacji empatycznej. Ukończyła studia podyplomowe w Collegium Civitas na kierunku „Porozumienie bez Przemocy wg Marshalla B. Rosenberga”, praktyk IFS (System Wewnętrznej Rodziny).

Prowadzi kursy dla dorosłych i młodzieży, dotyczące komunikacji empatycznej. Tworzy bloga „Słuchać Sercem – Ewa Stradomska”.

W poradni wsparcia i rozwoju fundacji Vocati oferuje wsparcie w sytuacjach konfliktowych, przygotowanie do trudnych rozmów (coaching konfliktu), sesje empatyczne. Prywatnie żona, mama czterech córek.

Anna Trembaczowska – Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka czteroletnich studiów podyplomowych w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Warszawie, akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyła szkolenie Psychoterapia i Poradnictwo oraz Szkolenie w diagnozie klinicznej w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie. Pracowała w warsztatach terapii zajęciowej, ośrodku wsparcia, fundacjach, stowarzyszeniach jako psychoterapeuta.