Psychoterapia indywidualna i rodzinna

PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA

Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym doświadczającym kryzysu i problemów życiowych, zmagającym się z niską samooceną, trudnościami w kontaktach społecznych, depresją, syndromem DDA, zaburzeniami nerwicowymi.

TERAPIA RODZIN

Prowadzimy terapię małżeństw, które przeżywają kryzys, trudności i konflikty. Oferujemy też psychoterapię całych rodzin. Ma ona na celu poprawę wzajemnych relacji, umiejętności komunikowania się, wzmocnienie więzi i wzrost wzajemnego szacunku.

KIEDY: 
Terminy spotkań ustalane są indywidualnie.

MIEJSCE SPOTKAŃ: 
Kościół NMPMM na Stegnach, ul. Św. Bonifacego 9

pierwsze spotkanie – konsultacja: 100zł

Koszt sesji terapii indywidualnej (50 min): 120zł

Koszt sesji terapii rodzinnej (90 min): 160zł

Koszt sesji intensywnej krótkoterminowej terapii dynamicznej (ISTDP) (90 min): 160zł

W trudnej sytuacji finansowej istnieje możliwość uzyskania zniżki.

NASI TERAPEUCI:

Barbara Kołtyś

Jest doświadczonym psychologiem, psychoterapeutą. Prowadzi terapię dzieci i dorosłych. Jest terapeutą indywidualnym i małżeńskim. Oprócz terapii zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów dla rodziców i nauczycieli. Jest współautorką poradnika dla rodziców i nauczycieli „Szkolne wyzwania”. Prywatnie żona i mama trójki dzieci. 

W Fundacji VOCATI prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną i małżeńską a także warsztaty dla kobiet i mam.

 

Anna Trembaczowska

 

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka czteroletnich studiów podyplomowych w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii w Warszawie, akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Ukończyła szkolenie Psychoterapia i Poradnictwo oraz Szkolenie w diagnozie klinicznej w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie. Pracowała w warsztatach terapii zajęciowej, ośrodku wsparcia, fundacjach, stowarzyszeniach jako psychoterapeuta.

W Fundacji VOCATI prowadzi konsultacje psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną. Pracuje pod stałą superwizją.